wtorek, styczeń 22, 2019

Drukarnia DRUK-Art. s.c. to nowocześnie zorganizowana spółka świadcząca usługi poligraficzne powstała w 1995 roku. Specjalizujemy się w druku offsetowym i cyfrowym.

Nasza firma to zespół młodych ludzi; ludzi z wyobraźnią kreatywnych, a przede wszystkim specjalistów z branży. Właśnie dzięki doświadczeniu, które nasz zespół zdobył przez lata wytężonej pracy i nauki, dzisiaj każdy nasz Klient będzie zadowolony.

Jesteśmy firmą oferującą usługi w zakresie pełnej poligrafii, reklamy i promocji. Specjalizujemy się w kolorowych drukach offsetowych i druku cyfrowego. Zapewniamy gwarancję wysokiej jakości projektów, konkurencyjnych cen, wysoką jakość świadczonych usług oraz szybką ich realizację.

Z naszych usług korzysta już wiele znanych firm, które powierzyły nam opracowania graficzne, jak również pełną obsługę poligraficzną swojego wizerunku. Różnorodność kreacji i jakości usług pozwala nam osiągać najwyższą nagrodę - zadowolenie i sukces Klienta.

Lata praktyki, doświadczona i niezmienna od lat załoga, zastosowanie najnowszych technologii i materiałów oraz realizacja wysokiej jakości usług po konkurencyjnych cenach, terminowa i fachowa obsługa spowodowały zainteresowanie naszą działalnością klientów w kraju jak i spoza granic naszego kraju.

Posiadamy własne maszyny do druku offsetowego i cyfrowego, introligatornię,  studio graficzne, za pomocą których możemy zaoferować najwyższą jakość produktów i usług. Sprawdzone rozwiązania logistyczne pozwalają zapewnić obsługę Klientów w sposób szybki i kompleksowy. Lista firm które nam zaufały sukcesywnie wzrasta.

 

Chcemy uczestniczyć  w budowaniu  Twojego sukcesu...
 

Scroll to top